Novinky a zajímavosti

Expedice "Sněžník" opět na Děčínském Sněžníku

V sobotu 08.09.2007 opět vyráželi kolegové z "expedice Sněžník" (Indián a Sojka Jílové) na jejich domovskou kótu Děčínský Sněžník, 723 m, lokátoru JO70BT.
Mimo hlavní antény (5/8) ukotvené přímo na ochozu rozhledny, postavili také směrovou anténu naproti posezení vedle rozhledny.Tentokrát se k nim připojil i náš redaktor Chip Děčín, jako zapisovatel spojení do databáze PC.Já (Cipajs) jsem dorazil pouze na kukandu kolem 19:00 hod. V té době mi bylo Idniánem posměšně sděleno, že už mají téměř hotovo, protože už pouhé sedmé navázání spojení (mimo jiné) přesahovalo 330 Km!Musím uznat, že ten večer, ikdyž tam nahoře pěkně foukalo, pršelo a skrz mlhu nebylo téměř vidět, ty spojeníčka chodily, jako po másle...(Jsem zvědavý, jak dopadneme příští sobotu 15.09.´07 my s Chipem, jako "Expedice KONTAKT" opět na Bukové Hoře).
Ale znáte to.. Dorazí na portejbl návštěva (jako např. já), dáme káwu, kouře, kecá se..., pak následuje další káwa, no a dvě hoďky se nevysílalo.. :-)
Sojka už málem ulehla k zimnímu spánku, když vtom se ale Indián zvedl a mohutným hlasem zvolal: "Tak jdeme zase na to..!" Usedl za stůl, uchopil stolního majka a začal opět brouzdat a hulákat po kanálech.Chvíli jsem ještě s Chipem polemizoval nad nesmrtelností brouka :-), a pak, po 21. hodině, jsem odfrčel zpět domů, abych si také odpočinul po pracovní sobotě.

73 -váš redakční tým Chip-Cip.

| Autor: Cipísek Děčín | Vydáno dne 10. 09. 2007 | 6320 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: CB-Děčín

Minimální rozlišení 1024x768, ideální rozlišení 1152x864 a vyšší, WebMaster Chip Děčín & Cipísek Děčín, CB Klub Děčín (c) 2007, engine phpRS
Děkujeme organizaci RV-SOFT Network za poskytnutí bezvadného webhostingu zdarma pro tento web.

RV-SOFT Technology Zachrana-IT Radim Axel Vavra, revize EZS/EPS alarmy