Novinky a zajímavosti

CB srázek a burza v Havrani se vydařili!

Odjížděli jsme ráno po osmé hodině z Jílového u Děčína ve složení Chip_DC, Zdeněk_Benešov (+jeho druhá polovička), Honza_Bynov a já Cipísek_DC. Cestou se k nám připojili Indián a Sojka_Jílové.


Po příjezdu do Havraně jsme hledali volná místa na parkovišti, ale to už bylo plně obsazené.
Auta postávala i u krajnice, a tak jsme museli sjet k posledním volným místům hned vedle Hostince.
Jen co jsme se zapsali do knihy návštěv a zaplatili vstupné, přivítal nás organizátor Olda_Saběnice. (Bohužel nemáme foto..)
Po přivítání jsme se netrpělivě vrhli do víru nákupní horečky, která ovládala každého z návštěvníků tohoto setkání.
Bylo opravdu z čeho vybírat, protože prodejců byl dostatek. Nechybělo tu ani zastoupení firmy Allamat, a tak bylo k vidění (případně k nákupu) spousty nových vychytávek od konektorů, staniček, zesilovačů, antén, až po různá jiná příslušenství.
Nejednalo se pouze o prodej CB techniky, ale také příznivci PMR i 2-metrů si přišly na své! Jako raritou bylo Sovětské přenosné vysílací zařízení typu R105 používané v armádách zemí Varšavské smlouvy od 50-tých, do 90-tých let.
Po chvíli nám vyhládlo, a tak jsme se přesunuli z hlavního sálu do výčepu, kde jsme si dali kávu a něco malého k snědku.
Celkově mohu říct, že tato akce byla vydařená, protože jsme si přišli opravdu všichni na své. Burza zkončila něco málo po 13-té hodině a v hospůdce zůstalo už jen pár jedinců, kteří si vzájemně vyměňovali informace nejen o konaném srazu.
Ještě jsem se zaběhl podívat do Knihy Návštěv, kde jsem zjistil, že se srazu zúčastnilo kolem stovky lidí. Účast sice podle pořadatele nebyla tak hojná, jako při minulých setkáních, ale zase jsme měli dostatečný prostor pro vybírání zboží a tím i větší šanci pro výhodný nákup.
Rozloučili jsme se s ostatními (včetně pořadatele) a s poděkováním jsme odcházeli do svých aut, abychom se vrátili zpět do svých domovů...

73 - váš redakční tým ChipCip.

| Autor: Cipísek Děčín | Vydáno dne 24. 09. 2007 | 7790 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: CB Klub Děčín

Minimální rozlišení 1024x768, ideální rozlišení 1152x864 a vyšší, WebMaster Chip Děčín & Cipísek Děčín, CB Klub Děčín (c) 2007, engine phpRS
Děkujeme organizaci RV-SOFT Network za poskytnutí bezvadného webhostingu zdarma pro tento web.

RV-SOFT Technology Zachrana-IT Radim Axel Vavra, revize EZS/EPS alarmy